Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

понеділок, 25 квітня 2016 р.

Спортивні новини району

23 квітня 2016 року на полі зі штучним покриттям с. Октябрське зустрілись 4 команди вихованців КЗ «Районна ДЮСШ» Добропільської районної ради 2000-2001 р.н., щоб позмагатись за Кубок депутата Добропільської районної ради Голованьова В.М. з міні-футболу.
Урочисте відкриття змагань відбулось з привітання депутата Добропільської районної ради Голованьова В.М., та голови Октябрської сільської ради Кучериненко В.М.. Вони побажали спортсменам здоров’я та безкомпромісної боротьби на футбольному полі.
В запеклій боротьбі І місце посіли вихованці ДЮСШ с. Октябрське (тренер-викладач Чернишов В.О.), ІІ місце зайняли футболісти-вихованці ДЮСШ с Світле (тренер-викладач Голизна Б.П.), ІІІ місце зайняли вихованці с. Золотий Колодязь (тренер-викладач Терещенко О.Г.). Команди були нагороджені кубками грамотами та медалями.